Навчальний процес

В організації освітнього процесу колектив  закладу дошкільної освіти керується Законом України "Про дошкільну освіту, вимогами "Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, програмою "Дитина",  власного Статуту ЗДО, річного планування та обласної проблеми "Модель "4К" у розвитку soft skills - навичок, як основа формування самоефективності особистості дошкільників - майбутніх першокласників в освітньому просторі НУШ" на ІІ етапі.

Пріорітетні завдання  закладу дошкільної освіти на 2023-2024 навчальний рік:

1. Сприяти формуванню у дошкільників соціально-громадянської компетентності, як здатності до прояву соціальних почуттів, емоційно-ціннісного ставлення до суспільних подій і явищ, оволодінню дітьми навичками соціальної активності та взаємодії з ровесниками та людьми які їх оточують.

2. Проводити цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в учасників освітнього процесу безпечної поведінки в довкіллі з урахуванням умов (післявоєнного) стану. Використовуючи різні форми організації освітнього процесу навчати дошкільників обачності, навичок орієнтування та адекватної реакції на різноманітні чинники ризику для життя.

3. Продовжувати формувати розмовне мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв’язного  мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів; акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.

4. Продовжувати підвищувати рівень професійної майстерності педагогічних працівників в проведенні різних форм організації освітнього процесу (очної, дистанційної та змішаної), проведенні онлайн заходів, оволодінні формами та методами взаємодії між учасниками освітнього процесу відповідно до конкретної ситуації кожної дитини.