Правила прийому

Порядок прийому дитини до КЗДО "Межівський ясла-садок №1 "СОНЕЧКО"МСР"

Прийом в дитячий садок здійснює керівник закладу протягом календарного року.

Необхідні документи

1.Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.
2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини
3.  Медична довідка про стан здоров'я дитини, яка .оформляється сімейним лікарем (або педіатром, що лікує) після отримання висновків вузьких фахівців і результатів аналізів.

4. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.

5. Медична довідка дільничного педіатра про епідеміологічне оточення. Врахуйте, що довідка про відсутність інфекційних захворювань дійсна 3 дні.

6. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

ПРАВИЛА РАНКОВОГО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ В КЗДО « МЕЖІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК №1 «СОНЕЧКО» МСР»

ПІД ЧАС КАРАНТИНУ у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19

1. Прийом дітей здійснюється тільки з 7.00 до 8.30.

з 8.30 до 17.30 вхід в садочок буде зачинений!

2. У приймальній (при вході до дитячого садочка) Вас зустрічає сестра медична старша.

3. Вашій дитині буде виміряно температуру безконтактним термометром.

4. Діти, в яких виявлено температуру 37,2 або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до відвідування садочка.

5. Вашу дитину проведе працівник закладу до групової роздягальної кімнати, де її очікує вихователь.

6. Вхід  батькам далі приймальної дитячого садочка забороняється.

7. Батьки обов’язково у захисній масці.

8. Уникайте скупчення. Дотримуйтеся дистанції.

9. При найменших проявах нездужання впродовж дня, дитину ізольовують і батьки зобов'язані негайно її забрати з дитячого садка.

10. Приносити у дитячий садок домашні іграшки категорично ЗАБОРОНЕНО!

11. Батьки забирають дитину із  дитячого садочка за попереднім телефонним дзвінком вихователю. Вихователь здійснює передачу дитини батькам у приймальній (при вході  до дитячого закладу).

Адміністрація     закладу