Наші досягнення

Комунальний заклад дошкільної освіти «Межівський ясла-садок №1 «Сонечко» Межівської селищної ради»  функціонує з 1984 року за адресою:

пр. Незалежності, 23, смт. Межова  Дніпропетровської обл.

Проектна потужність  182 місця. КЗДО працює за 10,5 годинним режимом.

В закладі створенні відповідні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання і навчання відбувається на належному рівні

Групові приміщення забезпечені необхідними меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям

Для забезпечення успішного виконання завдань освітнього процесу в дошкільному закладі функціонують:

- музична зала;

- логопедичний  пункт;

- кабінет практичного психолога;

- студія образотворчого мистецтва;

- спортивна   зала;

- методичний кабінет;

- кабінет медсестри;

- Кімната Безпеки;

- музей народознавства «Збережи дороге і рідне»;

- прогулянкові та ігрові майданчики для кожної вікової групи;

Освітній процес  з дітьми здійснюють 11 педагогів.

Крім вихователів в закладі працюють

• керівник гуртка зображувальної діяльності,
  • інструктор з фізичного виховання,
  • практичний психолог,

Реалізація завдань Базового компонента здійснюється  за інваріантною  та варіативною складовою.

Окрім навчальних занять згідно затвердженого розкладу, проводиться гурткова робота   з  вихованцями:

- художньо – естетичного спрямування «Красиве поруч»;

- фізкультурно – оздоровчого спрямування  «Дитячий фітнес»;

Заняття у гуртках дозволяють дітям розвивати індивідуальні здібності та нахили, проявляти творчість.

Під час освітнього  процесу застосовуємо технології та альтернативні методики:

• Психолого - педагогічне проектування;
  • Технологія розвитку творчої особистості (ТРВЗ);
  • Метод наочного моделювання;
  • Мнемотехніка;
  • Ранкові зустрічі;
  • Лялька як персона

Робота колективу неодноразово відзначалася на районному, обласному, Всеукраїнському рівні.
У 2008 - 2009 роках:
- Диплом головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації  за відродження та збереження української духовної спадщини, популяризацію народних традицій, культури та активну участь у фестивалі – ярмарку «Петриківський диво цвіт»
У 2011 році:
- Дипломом головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за вагомий внесок в інноваційний розвиток системи освіти Дніпропетровщини;
- Дипломом міжрегіонального мистецького фестивалю «Степова перлина».
- Дипломом ІV Обласного фестивалю-ярмарку «Петриківський диво цвіт»
 У 2014 році:

- На конкурсі з фізичного виховання "Веселі старти" з елементами футболу зайняли ІІ місце серед районів області.